SkypeE-mail

Nowy logotyp, kolorystyka i wizerunek Ministerstwa Zdrowia na ściankach konferencyjnych AGATA

2013 America's Cup

Firma AGATA z Ministerstwem Zdrowia współpracuje od 2010 roku. W tym czasie wykonaliśmy dla tej instytucji ściankę konferencyjne PRESSWALL, dwie rolety wizerunkowe ROLLPIC, dwie mównice konferencyjne i kilka nowych grafik. Ten profesjonalny sprzęt służy Ministerstwu do wszelkich wystąpień w mediach. Możemy oglądać go codziennie w wiadomościach telewizyjnych.

Czytaj więcej: Nowy logotyp, kolorystyka i wizerunek Ministerstwa Zdrowia na ściankach konferencyjnych AGATA

Wizerunek kandydatów podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego

Wybory Parlamentarne - ścianki wystawiennicze

W ostatnich dwóch latach wyposażyliśmy wiele biur poselskich w wysokiej jakości sprzęt wizerunkowy. Tegoroczne wybory do Parlamentu Europejskiego są dla naszej firmy kolejnym sprawdzianem jakości naszych produktów. Ponieważ sprzęt nasz sprawdza się w ministerstwach, prokuraturach i sądach jesteśmy spokojni o wizerunek polskich Europosłów i Europosłanek oczywiście jeśli wybiorą oni naszą ofertę. Zapraszam do zakładki z referencjami i do współpracy. Poniżej kilka wybranych realizacji:

Czytaj więcej: Wizerunek kandydatów podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego

Wizerunek podczas konferencji Portu Lotniczego RADOM

Systemy i ścianki wizerunkowe AGATA

Jesteśmy dumni, że nasza firma będzie towarzyszyć każdej konferencji Portu Lotniczego w Radomiu. Wykonaliśmy i zaprojektowaliśmy w grudniu 2013 ściankę wizerunkową, która na pewno godnie będzie reprezentowała Radom przy podpisywaniu umów międzynarodowych i innych ważnych wydarzeniach.

Czytaj więcej: Wizerunek podczas konferencji Portu Lotniczego RADOM

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie, a wypadek w Kamieniu.

Systemy i ścianki wizerunkowe AGATA

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie w tej chwili bardzo udziela się medialnie ze względu na tragiczny wypadek w Kamieniu. Dwa lata temu instytucja ta zamawiając ścianki wizerunkową w naszej firmie nie podejrzewała zapewne, że tak często będzie pojawiać się w głównym wydaniu wiadomości.

Czytaj więcej: Prokuratura Okręgowa w Szczecinie, a wypadek w Kamieniu.

Zdjęcia z konferencji

NASZA MISJA

Misją naszej firmy jest wspomaganie procesu kształtowania wizerunku marki i reputacji naszych Klientów poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Firma AGATA

Nasza firma rozpoczęła działalność na rynku polskim w 1986 roku. Jesteśmy w 100% polską  firmą produkcyjną. Firma AGATA jest jedynym w Polsce producentem  i eksporterem prestiżowych systemów wizerunkowych. Więcej >>>

Nasi Klienci

Copyright © AGATA - Prestiżowe Systemy Wizerunkowe - Producent od 1986 - 2018

Wykonanie: AGATA PLUS